Інженер з організації експлуатації та ремонту

Загальний опис посади 


Інженер з організації експлуатації та ремонту ЧЕКДОМ відповідає за забезпечення оптимального функціонування та технічної безпеки внутрішньобудинкових систем, таких як водопостачання, водовідведення, електричні мережі та електрощитові. Він також відповідає за розробку та впровадження сервісних планів регламентного обслуговування систем з метою забезпечення їхньої ефективної роботи та тривалості служби.


Інженер з організації експлуатації та ремону планує та контролює виконання поточних ремонтів систем будинку, супроводжує роботи, які проходять на межах балансової належності комунікацій поcтачальників та операторів послуг. 


Інженер з організації експлуатації та ремонту грає ключову роль у забезпеченні ефективності та надійності внутрішньобудинкових систем, забезпечуючи комфорт та безпеку мешканців.


Ваш робочий день на 35-40% буде проходити у службових поїздках з метою проведення фактичного моніторингу експлуатаційного стану систем будинків, для взаємодії з технічними фахівцями ЧЕКДОМ, які працюють стаціонарно на об'єктах та технічних фахівців ЧЕКДОМ, які працюють у мобільних екіпажах, та технічним персоналом постачальників комунальних послуг. 


Ще 35-40% вашого робочого часу будуть займати адміністративні функції, пов'язані з формуванням нарядів на роботи і контролем їх виконання у тому числі контролю за виконанням всього сервісного плану через системи моніторингу та контролю. 


10-20% часу буде відведено на планування поточних ремонтів та актуалізації сервісних планів обслуговування будинків.


10% часу буде відведено на навчання та підвищення кваліфікації з усіх напрямків діяльності на посаді.


Ви будете підпорядковуватись провідному інженеру з організації експлуатації та ремонту та/або іншій особі визначеній штатним розписом компанії. 

Завдання та обов'язкиКваліфікаційні вимоги


Мотивація та винагорода 

Додаткова інформація

Якщо Вас зацікавила данна вакансія просимо зв'язатися з нашим Менеджером за контактами:
+380 68 986 27 87
hr@checkdom.ua